Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem költenek a hullámos...

Miért nem költenek a hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés

több éve tenyésztek papagájokat de ilyen még sosem fordult elő... 3 pár hullámosom van, egy jó nagy röpdében, a lényeg az hogy 2 nőstény nem foglalkozik a hímmel, egymást etetik, és minden nap más más oduban ülnek,egyszerre. elég érdekes mert még soha nem láttam 2 nőstényt egy oduban. Mit gondoltok ha az egyik nőstényt egy hímmel különrakom az megoldhatja a problémát? a 3. pár tojásait kilökdösték az udúból:S nagyon mérges vagyok rájuk, biztos, hogy párban vannak,már látta őket egy másik tenyésztő is, és több odú van fent nekik.

Már elmúlak egy évesek.


2010. márc. 17. 14:20
 1/1 anonim válasza:
Én azt javasolnám,hogy tedd külön a költő párt.Nálunk is előfordultak ilyen esetek,de csak bizonyos tojók csináltak ekkora galádságot.Az ilyen rosszlányok mindig külön kalitkában végezték.A végén pedig a három grácia kötekedett egymással.Aztán beengedtünk 1 hímet,és ott is 1 pár lett,de ki kellett venni őket a tojásaik védelmében.A másik 2 vénlány maradt:-)
2010. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!