Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a hullámos...

Mit csináljak a hullámos papagájommal, nem hajlandó magot enni?

Figyelt kérdés

Mostanában azt csinálja, hogy hiába van tele az önetető mindig kikotorlya a magokat belőle, már vettem ezt a mézes korongot is neki, hogy ha esetleg kikotorná ne maradjon éhes.

Viszont az ember kaját azt meg tudja enni, piskóta, kenyér..múltkor a virslimet csipegette, amint észrevettem elhajtottam, de ember kajából jöhet neki minden. Mondjuk a zöldség gyümölcsöt is megeszi..más is tapasztalt már ilyet? Mit csináljak vele?


2016. febr. 13. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Nincs sérülés a csőrén/nyelvén? Nem lehet,hogy azért eszik puhát,mert fájdalma van a kemény magoktól?
2016. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs, semmi ilyen rajta..
2016. febr. 13. 09:56
 3/3 anonim válasza:
én úgy szoktattam rá gyümölcsökre hogy a papagály elött jól látható módon ettem és a vállamra raktam, magoknál nem tudom hogy tudnád ezt megoldani, szerintem vidd el szakemberhez
2016. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!