Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Büdös-e a bagolyszar?

Büdös-e a bagolyszar?

Figyelt kérdés

:D

Bármennyire hihetetlen, de ez egy fontos, égető kérdés, egy novellában minden kis részlet (nagy dolog) számít.

Erős vagy inkább gyenge szagú, szúrós-e a szaga?

Fülesbagolyról lenne szó, de ha bárkinek bármilyen bagollyal kapcsolatban van ilyen cuki, megosztható tapasztalata és leírná ide, azt megköszönném!



2016. febr. 23. 18:39
 1/8 anonim válasza:
77%
Még nem szagoltam , meg így belegondolva még nem is láttam... azaz lehet találkoztam már vele csak nem mutatkozott be hogy ő egy bagolyé szóval így igazából nem tudom. Kíváncsivá tettél egyébként a novelláddal kapcsolatban.
2016. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szagoltam még, de szerintem az.

Habár szerintem nem szúrós szagú, hanem inkább olyan amire azt mondod hogy "fujj" de nem halsz meg tőle.

Most gondolj bele, rengetegféle rágcsálót eszik...


Pontosan nem tudom, lehet várnod kellene valaki olyat aki pontosan tudja, de szerettem volna segíteni :)


14/L

2016. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele a bagoly mit eszik.... hust a husevök ürüléke büdös mert a hus büdösen emésztödik
2016. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Koncentrálj inkább a bagolyköpetre!
2016. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különösen a pontosabb leírást a második válaszolónak!

L.István: Igen, a bagolyköpet-problematika is ígéretes, szerencsére több információ áll róla rendelkezésemre. A cselekmény viszont úgy alakult, hogy sajnos más aspektusokat is körül kell járni... :D

2016. febr. 24. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Büdös, az íze meg szar.
2016. febr. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy pottyantásról van szó, vagy neadjisten egy egész helyiséget belepi?
2016. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony.

Takarítottam. De vannak annál 1000-szer büdösebb dolgok.Pl.mosómedve.

2016. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!