Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek az gáz, ha a mai...

Zenon kérdése:

Szerintetek az gáz, ha a mai világban fiatalként vidéken szeretnék élni és baromfit és disznót tartani, meg szőlőt művelni?

Figyelt kérdés
Tudom, furán hangzik, de én leginkább egy ilyen nyugis és kellemes életre vágyom, szeretem a háziállatokat, a veteményeskertet, a szőlőt és a bort. :) Ez különc dolog?
2010. ápr. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Különc, de én is ilyen vagyok. Örülnék, ha írnál privát e-mailt, szívesen beszélgetnék veled.
2010. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis ugyanezt szeretném...mondjuk én így is nőttem fel és eszem ágában sincs beköltözni a városba...én is ugyanezt az életet akarom majd élni mint te, meg vidéken is lennék állatorvos! :D L/17
2010. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem sodródsz az árral és nem utánozod a trendet! :) Én is így vagyok mint te!


20/L

2010. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Ja. 36/F :) - az első vagyok.)
2010. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

volegenyemmel most vettunk egy tanyat, ahol allatokat szeretnenk tartani, onellato bio gazdalkodast letrehozni!

kulfoldon eltunk mindketten tobb europai nagyvarosban, ami nagyon jo volt, uj kulturak es nyelvek megismerese de minidg tudtuk hol a hazank es hogy itthon szeretnenk elni. sokkal termeszetesebb eletforma ez, mint a varosi tuleles marol-holnapra. remelem egyre tobb fiatal valasztja ezt velunk egyutt! sok sikert a celjaid eleresehez!

2010. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Nagyon jó dolog! Sajnos egyre ritkábbak az ilyen emberek!
2010. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó dolog, hogy vannak mások is, akik helyeslik az ilyesmit, nem úgy mint egyes városiak, akik lenézik azt, aki ezzel foglalkozik, meg ,,leparasztozzák" az embert, mikor ők sokkal nagyobbak, mint akire mondják...

mindegy! :) Köszi még 1x!

2010. ápr. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!