Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy madarat a lépcsőh...

Találtam egy madarat a lépcsőház előtt, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A hátán fekszik, piros a feje, szóval nem verébről van szó. Raktam le mellé kenyeret és vizet, de nem képes felkelni.

2016. jún. 7. 15:55
 1/10 anonim válasza:
Kenyeret ne adj neki. Valószínű megsérült. Fiókának tűnik? [link] itt még nézz körül.
2016. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fakopács az már meg van, és nem fióka, hanem egy számomra kifejlett egyednek tűnik, beraktam egy dobozba és behoztam a lépcsőházba, legalább addig sem másznak rá a hangyák
2016. jún. 7. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet tengelic, az a magokat szereti, natur szotyit például, de ha a hátán fekszik, akkor nem fog enni.
2016. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2016. jún. 7. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Képet nem raksz fel?
2016. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most egyelőre így van, felhívtam egy állatdokit, azt mondta, hogy vigyük az állatkertbe, ami meg is fog történni.
2016. jún. 7. 16:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Na úgy néz ki, hogy magához tért, már tud fára mászni, valószínűleg csak megszédült.
2016. jún. 7. 16:25
 9/10 anonim válasza:
Nagyon jó ember vagy! Légy büszke magadra, segítettél egy bajba jutott kis lényen!
2016. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet ablaknak repült, agyrázkódást kapott, zajmentes sötét helyre-dobozba rakni, amig magához tér, hátha egyéb baja nincs. Az állatkertben nem tudom mit tudnak csinálni vele

Remélem jól alakul majd

2016. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!