Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szarkát mivel lehet etetni?

Szarkát mivel lehet etetni?

Figyelt kérdés
A teraszomra szarkák járnak. Mindig keresik a kaját. Mivel etethetem őket?

2016. jún. 12. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyári hónapokban bőven találnak eleséget, nem kell őket etetni. Az viszont nagyon jó, ha egy cserépalátétben vagy tálban vizet teszel ki a teraszra, annak nagyon örülnek a szarkák és más madarak is a meleg időszakban, pláne amikor kevés eső esik.
2016. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A macskával!!!


Amúgy pesten láttam szarkákat, pizzán èltek. Vicces volt pizzakinges ès mekis zacskóval látni őket sètálni mint a királyokat. Ès egyben borzasztó is h ez a civilizáció! Sztem nem válogatósak. Csak nehogy új járt mint a lány akinek a leanderbe fèszkeltek a galambok. Elöször csak a galambokat baszták ki aztán a leandert is mert apukának fontosabb volt a sajat igaza mint a sajat gyerekèè! Repült a leander, a galamb, meg a pofon.

2016. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jár macska is a teraszra, de nem eszi meg a szarkákat.

Azért is gondoltam enni adni nekik, mert a virágokat viszont csipkedik, szóval szerintem éhesek.

2016. jún. 12. 14:00
 4/5 anonim válasza:
Nem biztos h èhsègből csipkedik. Csak nasi :)
2016. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olajos magvak(dio, napraforgo), gyumolcs, szeretik a hust, mindenevok. De etetni inkabb csak telen. Ha tulsagosan bo a taplalek, jobban szaporodnak, amit azert nem kene
2016. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!