Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol lehet madárfürdőt kapni?...

Hol lehet madárfürdőt kapni? Ez más, mint amik ma vannak.

Figyelt kérdés
Még kb 13 éve vettünk pintyet, hozzá kalitkát, amihez tartozott olyan etető és itató, amiket kívülről lehet betenni, és a kalitka egy rugós "csapóajtaja" fogja oda. Nehéz elmagyarázni, és képet nem sikerül berakni ide :( Azért remélem értitek. Akkoriban én elég kicsi voltam, de úgy emlékszem, lehetett simán boltban venni. Viszont most már sehol nem találok, és kéne, mert a madár csak abban tud fürdeni. Van valami tipp, ahol jó ilyen állat tartozékok vannak - főleg olyanok, amik ma már régiségnek számítanak? Nagyon köszönöm - és Pintyi is :)

2016. júl. 3. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a pintyeimnek van külön fürdetőjük, amit a kalitkára lehet akasztani, de sohasem azt rakom fel, mert az enyéeim nem használják. Én úgy csinálom, hogy a kalitka ilyan, hogy le lehet csatolni az alsó tálcás részről és takarításnál azt lecsatolom és őket a földre a egy papírra teszem. Ha meleg van vagy már régen fürödtek, akkor a lapra rakok egy kicsit lapos műanyag tányért amibe rakok vizet és úgy teszem rá a kalitka felső részét. Eleinte még nem mentek bele a vízbe (a tányérba), de azután már mindig belementek. Viszont mindent összevizeztek úgyhogy érdemes a fürdőszobában csinálni.
2016. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!