Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnátok nekem papagájt...

Tudnátok nekem papagájt ajánéani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék papagájt venni és ebben kérném a segítségeteket. Egy kissebb testű, jó hangutánzó képességű de mégis valami halkabb fajta lakásban tartható papagájt keresek. Sajnos annyi fajtájuk van és annyi helyen írnak róluk mindenfélét, hogy jó lenne személyes tapalasztalataitok segítségével dönteni. Jó lenne ha sikerülne kifogni valami kis vidám, bohóckodó, emberkedvelő, később beszélő madarat. :) (Természetesen ha nem beszélne akkor sem lenne kidobva, csak jó lenne valami olyan fajta ami jobb eséllyel tud hangot utánozni) Árban nem tudom mennék el, talán mondjuk pár 10 ezer forint plusz a felszerelés.

2016. júl. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hullámos papagáj!Viszonylag jó beszéd készsége van és könnyű tartani.
2016. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem most kecskepapagájaim vannak, nagy kalitkában. Ha jól tudom minden ötödik tanulhat beszélni. Nekem a fiú mondja, hogy "Helo Jack", meg "Hol a cica?", és magától tanulta meg. Egyébként halk, szép mekegő hangjuk van. 6000ért vettemőket, tesók.
2016. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a hegyit ajánlom. Cuki és okos, kedves beszélni is megtanulhat ár 10-17 körül van de inkább 10
2016. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Katalin papagáj is neked való..keress rá, ha jobban érdekel irj, vanntapasztalatom
2016. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha bohócokat akarsz akkor neked a pyrrhurák valóak ha érdekelnek írj és még mesélek róluk!
2016. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nimfa
2019. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!