Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 napja vettem 2 hullámos...

2 napja vettem 2 hullámos papagájt. Mikor engedhetem ki a szobába repkedni őket?

Figyelt kérdés
Már engedik a simogatást, és ráállnak a kezemre. :D

2016. aug. 11. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hamarkodd el... Egyszer repulnek ki az ablakon utanna nemlatod oket...
2016. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Be lesz zárva minden ablak/ajtó természetesen :D
2016. aug. 11. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak kart tenni magukban sehol, akkor nyugodtan...
2016. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ :D
2016. aug. 11. 17:23
 5/6 anonim válasza:
Nagyon vigyázz hogy ne egyenek meg dolgokat se abti ételeiteket nasit vagy bármit, mérgező szobanövényt stb. Nagyon sok veszély fenyegeti őket szóval vigyázz rájuk, csak felügyelettel Engedd ki őket!
2016. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Az én papagájaim nem állnak rá a kezemre, még félnek. Viszont én már kiengedtem őket a harmadik napon, repültek ide-oda, ugráltak a kalitkán, majd amikor megunták bementek. Fontos, hogy ne hajtsd őket vissza, szerintem negatív dologként élik meg.
2016. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!