Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Bedagadt a papagájom szeme,...

Bedagadt a papagájom szeme, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A hullámos papagájom aludt az ágyamon, és mikor bementem a szobámba megilyedt és azzal a lendülettel nekirepült a szekrényemnek. Nem vesztette el az eszméletét, és az eset után egyből beraktam egy dobozba néhány órára, sötét, meleg helyre (papagájos oldalakon olvastam, hogy ezt kell tenni). Nem hinném, hogy komolyabb baja lett volna, eszik, csipog, repked, nincs baj az egyensúlyával sem, teljesen olyan, mint az eset előtt, csak annyi gond van, hogy az egyik szeme nagyon csúnyán be van dagadva. Esetleg kamillával lehetne borogatni? Vagy vigyem állatorvoshoz?

2016. aug. 28. 14:18
 1/1 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz. Majd az megmondja mit tegyél. Kamilla teával borogathatod hogy ne gyulladjon be.
2016. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!