Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám megtalálni?...

Hogyan tudnám megtalálni? (Többilent)

Figyelt kérdés
Szeretnék fácánt tartani a röpdénkben és szeretnék tojást találni és azt kikeltetni. Mostanában tojnak május körül... De leginkább hol keressem a fészküket?? hogy lehetne legkönnyebben találni?? Kérem segítsetek! Fontos lenne :) A röpde mérete: 50x100 m.
2010. ápr. 21. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A fácán nem védett?

Erdőben a csalánosban, v kiszáradt nádasokban, ilyen helyeken láttam már fészket. Még a határban (nem tom nálatok hogy mondják :)) gabona, és ilyen kalászosok közt.

2010. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem védett, de az erdészet majd szépen feljelent lopásért és természetkárosításért
2010. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Téged meg a hülyeség határtalan terjesztéséért! :D


Ha nem látják, akkor nem lesz belőle baj.


Mezőkön szeretnek mászkálni. De egyszerűbb, ha követed a kakas hangját, amikor kukorékol!

Ha megvan és látod szaladni előled, akkor még véletlenül se kövesd, mivel a tyúktól akar elcsalni!


De elég nehéz tojásokat találni, mert nagyon el vannak dugva! Sok helyen lehetnek! Nem tudsz mást csinálni, mint tűt keresni a szénakazalban és hátha pont találsz egy fészket, amin ül a tyúk.

Csak akkor szál le, ha már szinte rálépsz!

2010. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolso köszönöm szépen a pontos választ!! :):)
2010. ápr. 23. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Csak azért segítek, mert nekem nem jött össze, pedig évekig kerestem, bár más talált nekem, saját magam mégsem bukkantam fészekre sajna.

Egyszer találtam egy vadkacsafészket tele tojással. :D


Sok sikert a kereséshez! ;)

2010. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vannak díszfácánok is azt egyszerűbb beszerezni :D
2014. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!