Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet hülyének fogtok nézni...

Lehet hülyének fogtok nézni ezért de ilyet lehet valahol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a varjakat és láttam már olyat hogy betanított sassal fényképész csinált képeket.Ilyen nincs véletlen varjúval vagy hollóval?

2016. szept. 27. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A varjúgy nagyon okos madár, szóval könnyen elképzelhető.
2016. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ócsai madárvártában van egy varjú, akivel lehet barátkozni, azt tudom. :) (Mármint kezedbe is adják, meg ilyenek.)
2016. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olyan szelíd egy madár, ha fiókaként kerül az emberhez. Nagyon ragaszkodóak, talán a legragaszkodóbbak a madarak közül, mivel akár 2 évig is élhetnek együtt a szülőkkel, a kolóniákban mindig együtt van a család.

A saját varjaim a fejemen ültek, hiába vittem ki őket sétálni, szedegetni a kertbe, visszamásztak rám.

Az egyiket sajnos utazás miatt elvittem egy madár'mentő'rehabilitációs központba, ahol kinyírták. Szóval nem szabad ilyen helyekre vinni. Az ember vagy felneveli vagy otthagyja inkább.

Nem tudok ilyen helyet, de azt igen, hogy az idegenektől félnek, tehát nem tudom hogy lenne ez lehetséges.

2016. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Kölcsön adom a dolmányosomat, nagyon szelíd és imád pózolni :D

Amúgy ilyenre gondolsz?

[link]

2016. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ők foglalkoznak még betanított varjakkal:

[link]


Lehet érdemes lenne felvenned a kapcsolatot velük.

2016. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon szépen köszi a választ,az se probléma ha kitömött az állat igazából pár képre gondoltam,hasonlóan mint itt

[link]

2016. szept. 29. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm. Mondanam, hogy segitek, az en varjam szelid joszag, de meg idegenekre nem lett tesztelve. A kitomottet nem is neztem kozelebbrol, csak most latom, hogy nem el. De ugyanezt siman el lehet erni elo varjuval is. Az enyem kifejezetten szeret pozolni :)
2016. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!