Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gerlepár költözött a kertünkbe...

Gerlepár költözött a kertünkbe, mit csináljak? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Egy gerlepár költözött a házunk melletti fára. Szép madár, de nagyon zavaró, hogy már korán reggel hangoskodnak, nem lehet tőlük aludni. Ráadásul ötször akkorát pottyantanak, mint más madarak, tele a járda az ürülékükkel. Mit csináljak, hogy elköltözzenek máshová? Nem akarom bántani őket csak menjenek onnan el. Köszi szépen a válaszokat.
2010. máj. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ne háborgasd a természetet.
2010. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És a kisgyerekem tenyereljen bele a sz'ba, ha elesik? Az normális, úgy gondolod? Vagy átjössz hozzánk babát ringatni hajnalban, mert a gerle az ablakunkban szólózik?

Ennél hatásosabb válaszra számítottam, de azért kösz, hogy vetted a fáradtságot. Szép napot!

2010. máj. 1. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
füstöld ki öket , vagy a könyü élelemszerzés vagy a jó költőhely miat vannak ott ugyhogy ezt kéne megszüntetni, mondjuk vágd ki a fát
2010. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem gerle, hanem hatalmas termetű örvösgalamb lehet, nálunk is fészkeltek régebben. Akkora, mint egy vetési varjú és nagyokat pottyant. Tapsolj, ha hangosak, el fognak menni.
2010. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szürke színű a madár és a nyakán van körben egy csík.

Köszönöm a válaszokat, szép hétvégét!!!

2010. máj. 2. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem, ez örvös galamb.

[link]

2010. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, megtaláltam a madarat, de nem örvös galamb, hanem balkáni gerle, ez az:


[link]


Szép napot!

2010. máj. 3. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!