Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Véleményt szeretnék kérni a...

Lóth Szabolcs kérdése:

Véleményt szeretnék kérni a bourk papagáj csoportos tartásáról. Mekkora helyen lehet tartani két párat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
soha életemben nem volt ilyenem de mivel egy szép 20 cm es madár + párban is vannak szerintem kell nekik egy jó kis röpde,olyan2x2x3m es (Sz,M,H)
2017. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsö írja, legalább 3 m-es hossz kell nekik, mert igen gyors röptü madarak, kis, rövid helyen nem tudnak kellöen mozogni.
2017. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 pár nem szerencsés 1 helyen mert az egyik pár megkeseríti a másik pár életét. Ez sok papagájfajnál így van gondolom a bourk se kivétel.
2017. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz, a bourk csoportos faj, amíg nincs költöodu a röpdében, addig semmi gond.
2017. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csoport az oké. Én kifejezetten a 2 párról írtam.

1 pár jó, 3 pár is jó és a több is. De pl. 2 pár nimfapapagáj is olyan hogy elnyomja a domináns pár a másikat az esetek 90%-ában.

2017. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy hány pár, ha többen vannak. Nekem sok éve vannak bourkok röpdében, 2 és 7 közötti létszámban, sosem volt bajuk akkor sem, amikor éppen két párra való volt.


A nimfa nem ugyanez a kategória.

2017. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!