Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámos papagájom és...

Bencorio kérdése:

Van egy hullámos papagájom és hogyan tudnám magamhoz csalni, esetleg szelidíteni?

Figyelt kérdés
Egy hete van nálunk egy fiu hullámos papagáj. Hogyan tudnám magamhoz csalni? Ha megsimogatom akkor az mit jelenthet neki?
2017. jan. 4. 18:03
 1/3 Angyaltiara válasza:
Nekem volt 2. Én répáròl meg egyéb zöldségekről lereszelt héjat adtam nekik és azzal is csalogadtam őket oda vagy valami kis finomsággal. Reptettem őket de ez nem volt rövid folyamat. Kitartást.
2017. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki párt, pár hétig szokja meg a kalitját, hogy tudja, az az ő helye, ott kap enni és inni. A simogatást a legtöbb helyen negatívumnak olvasom, szexuálisan felizgatod vele, feleslegesen. (elviekben).
2017. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A madár egész teste erogénzóna amit a fajtársa érint meg párválasztáskor, udvarláskor, párosodáskor, kapcsolatápoláskor. Ezen dolgokhoz az embernek semmi köze.
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!