Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudok hozzájárulni...

Hogyan tudok hozzájárulni ahhoz, hogy a kalitka tovább maradjon szagtalan?

Figyelt kérdés

Szeretném heti egyre redukálni gyémántgalambok alatt a takarítást. Ujságpapíron van homok jelenleg. Ránézésre sokszor tűnik még oknak, de szaga már hamarabb szokott lenni.

Eszembejutott a Zeolit nevű dolog, mintha ilyesmire lenne való?



2017. jan. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti egy az kevés. Az állatkertekben, madárkórházakban is naponta takarítanak. 3naponta minimum. Nekik sem jó, neked sem jó egészségügyileg ha gyűl a guanó. Ne legyen már nagyon szar, csak szar az élet a madaraknak, ha már úgy is fogságban élnek.
2017. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mit csinálsz de szerintem semmi jót,nálam a szobában él egy balkáni és egy budapesti magasröptű keringő,nem 1 hetente szoktam takarítani,annál kicsit többet hagyom ott,de se szaga se látszatja,mintha nem is takarítanék semmit
2017. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem lustaságból nem szeretnék takarítani. Nem tálcás a helyük, most kerülnek be az újak, tehát egy kis ideig most nem tudom kiengedni őket, szokják egymást és a helyet.

Nem szeretném őket sem feleslegesen riogatni, sem visszapecázni őket a szobából este. Ha nincs rá semmi, akkor így jártunk.


Ettől függetlenül nem találom szerencsésnek, hogy annak ellenére, nem tudhatod, mert nem írtam, mekkora helyen van hány madár, asszondod heti egy az minden esetben kevés.

2017. jan. 5. 11:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Én tudom mit csinálok, párás a levegő a szobámban. :))

Vagy kevesebb a tűrőképességem szagok terén. Nem sikerül megragadni a kérdés lényegét, úgy látom.


Én már meghoztam a legjobb rossz döntést a sok közül: Nem zargatom őket az első egy vagy két héten, nomeg kitakarítok még előtte.


De én erre a köztes időre kérdeztem egy konkrétat, erre szeretnék választ kapni valakitől akitud rá adni! :))

2017. jan. 5. 11:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, ha a közeljövőben érdekel majd még valakit, Zoolit a cucc neve, nem Zeolit.

[link]

2017. jan. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!