Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj milyen más...

Berencsi Máté kérdése:

Hullámos papagáj milyen más papagájjal jon ki jól /tartható eggyutt egy nagy kalitkában?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy hím hullámos papagájt és szeretnék hozzá venni még egy madarat.Sokat olvastam róla hogy milyen madarakkal lehet eggyutt tartani őt de megoszló vélemények voltak. Kérlek segítsetek nekem akár tapasztalatból hogy mi a helyes választás. Előre is köszönöm mindenkinek!

2017. jan. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

https:/youtube.com/watch?v=5GN1OJYkS-M

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót a papagájok helyes tartásáról. Ha rendesen végignézed rá fogsz jönni hogy jelen esetben az egyetlen madár ami vehetsz pontosabban amit vennetek KELL az egy tojó hullámos.

2017. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél még egy fiút.Nem lesznek fiókák és ki fognak jönni.Más fajta madarat ne vegyél mert nem biztos hogy örülne pl.:nimfa papagájnak.Maximum külön kalitkában de annak is kéne társ és már 4-en lennének.Nem biztos hogy a szüleid vagy a szomszédok örülnének a hangjuknak.
2017. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hím mellé tojót vegyél, nem lesznek fiókáik, ha nem teszel be odut.
2017. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!