Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a hullámos...

Miért csinálja ezt a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Ma elkezdett fura hangot kiadni a hullámos papagájom.Olyan mint amikor egy tyúk tojik és elkezd kodkodácsolni csak ez halkabb és egy percenként csinálja vagy gyakrabban. Felvannak borzolva a tollai és fel van fúlyódva szerintem.Állatorvoshoz se tudom vinni mert messze van és megfagyna mire odaérnék.Mit csináljak vele?

2017. jan. 29. 09:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem bele írni hogy ha közel megyek a kalitkához megnézni hogy mit csinál nyitogatja a csőrét és fel le mozgatja a fejét és olyan mintha hányni próbálna.
2017. jan. 29. 09:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem látott tyúkot a tv-ben? XD Az én papagájom is ezt csinálta, aztán rájöttem, hogy a tv-ben tyúkot látott, ami PONTOSAN ugyanazt csinálta, mint Ő.


Viszont az is lehet, hogy TÉNYLEG baja van, de akkor muszáj lesz elvinni állatorvohoz. Esetleg nem tudnád megkérni valamelyik barátodat, vagy rokonodat, akinek van kocsija, hogy vigye el?

2017. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam vele állatorvosnál és kapott oltásokat...Kezd gyúgyúlni [nincs annyira felborzolva a tolla és már nem ad ki olyan hangot]
2017. jan. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!