Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Van egy haldokló galamb...

SOS! Van egy haldokló galamb a sulink előtt, valakit lehet ilyenkor értesíteni vagy galambbal nem foglalkozik senki?

Figyelt kérdés
Valószínüleg nekirepült az ablaknak, ferdén tartja a nyakát, nem mozog csak ott áll

2017. ápr. 3. 13:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Budapest X. kerület!!
2017. ápr. 3. 13:17
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Én bevinném egy állatorvoshoz, tuti segítene.

Mennyire sérült meg?

2017. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Probaljatok egy dobozba befogni, ha van allatorvos esetleg a kozelben jo volna. Félő, hogy egy kutya v macska talalja meg 😥
2017. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Mivel a galamb alapvetoen karos, nem hiszem, hogy barki megmentene. :(
2017. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még órám van, nem tudom állatorvoshoz vinni. A suli udvarán van, állat nem jut be, maximum egy gyerek rughat bele vagy a gondnok kirakja:/
2017. ápr. 3. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Suli után próbáld meg megfogni és hívj fel pár állatorvosi rendelőt hogy foglalkoznak-e madarakkal és ha igen vidd el.Ott majd megmondják hogy el kell-e altatni vagy még menthető.
2017. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

két link ami hasznos

én személyesen sajnos nem tudok segíteni,többezer km-re vagyok

[link]

[link]

2017. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mag helyett kis fehérkenyér darabokra tépve mehetne elé és ha vízhez tud jutni, akkor lehet magától is rendbe jön, ha csak nincs valami komolyabb betegsége vagy olyan sérülése ami röpképtelenné teszi fizikailag.

Amikor kicsit lépked, akkor nem biceg?


Nekem van galambom és a párja a lány amit hozott magának, az már többször volt úgy, hogy nem tudott a lábára állni. Adtam a csőrébe műanyag fecskendőből bérescseppet (2 csepp kb 1 köbcenti vízben), attól két nap alatt teljesen rendbe jött. Később is volt ilyen gondja, hogy egyik lábáre nem tudott ráállni, akkor még két búzaszemnyi, porrá törött multivitemin morzsát is kevertem az 1 köbcenti vízbe és az is nagyon gyorsan rendbe hozta.


Persze nyilván, ha itt nem az a baj, akkor lehet, hogy neki rapült valaminek és megütötte magát.


Ha enni kap búzát vagy fehérkenyér, fehér zsemle darabot akkor már nem gyengül le jobban, és talán meggyógyul magától is. Az ilyen fehérlisztes könnyű tésztákért az enyém is meg tud őrülni, úgy imádja.

2017. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Leleh úton van egy Állatkórház. Vagy ott ellátják, vagy elszállítják Debrecenbe.
2017. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a galambbal? Az, hogy ferde fejtartása van, simán lehet idegrendszeri tünete egy fertőzésnek is. Elvittétek dokihoz?
2017. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!