Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Levertem egy galamb fészkét....

Levertem egy galamb fészkét. Bosszút forral ellenem?

Figyelt kérdés
Muszáj volt, mert olyan hely fölé rakott fészket, ami alatt a kishúgom holmijai voltak. Összeszart ott minden. A fészekben (még?) nem volt tojás. De azóta ez a galamb itt köröz, beül az ablakba, úgy érzem, hogy nem hagy engem békén. Sőt az ablaknak is neki repült... Bosszút forral? Mit tegyek?
2017. ápr. 24. 11:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon kövér, szerintem állapotos.
2017. ápr. 24. 11:33
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Állapotos :D Hát ezen jót röhögtem :D Nagyon jó :D

Amúgy valahog űzd el onnan azt a rohadt galambot mert soha az életben nem fog békén hagyni. Nálunk is voltak pont az én szobám ablakánál. Nyáron mindig 5-kor fent voltam már mert ott kukorékoltak mint az őrültek, összeszarták az erkélyt, tiszta retek volt minden.

Már olyan idegbeteg voltam miattuk hogy valamit tenni kellett. Aztán a gerendát amin fészket raktak bedeszkáztuk. Aztán meglepődtek a dögök amikor "hazaértek"

és nem tudtak leülni.

Az is jó ha még CD-t oda lógattok mert az pörög meg visszaveri a fényt és elzavarja őket.

Vagy egy műmadarat tenni oda ahol vannak.

2017. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Arrébb vinni a cuccokat 20-25 centivel? Gondolom nem a lakórészben/szobájába fészkelt a galamb hanem a kertben/teraszon/erkélyen. A húgod cuccai csak nincsenek odabetonozva. De ha ez abszolút kivitelezhetetlen lett volna akkor is alá lehetett volna rakni egy kisebb rongyot, régi törülközőt stb. Így most tönkretetted a fészként, nincs hova kiköltenie a tojásait, szóval konkrétan megöltél x galambot.

A mit tegyél kérdésre pedig csak annyit válaszolnék, hogy kys.

2017. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne hallgass a második válaszolóra. Még nem volt dolga galambokkal ezek szerint. Majd költ máshova, nem olyan hülyék ezek.
2017. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki kell rakni színes nylonszalagokat, CD-ket felfűzni, szóval olyan dolgokat, amiket mozgat a szél. És ha meglátod a galambot, Te magad is el tudod ijeszteni: éles kiáltással, tapssal, vagy felé suhintani seprővel.

Mi a 10-en lakunk és mi is rendszeresen elzavartuk, amikor le akartak szállni. Azóta már nemigen jönnek, de ha utánpótlás érkezik, ugyanígy elzavarjuk. Nem kell az összef*sott erkély. Így is elég, hogy a tetőtérben, a födém felett fészkelnek és reggelenként halljuk a burukkolást.

Kitartónak kell lenni, mert elég élelmes, szemtelen madarak.

2017. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog bosszút forralni. Miért nem emelted fel és raktad máshová a fészkét? Most építheti újra, és/vagy nem tud majd hova fészkelni.
2017. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zenter válasza:
:D
2017. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 buszSTOPhun válasza:
63%

El kell költözni, sajnos ez van.Minimum 20km messzire, az előző lakástól.Tudod a bosszú álló galamb a legveszélyesebb.Az állatokban a bosszú ösztönös.(mit gondolsz az ember honnan tudja mi az a bosszú?Ez benne van minden élőlényben)Főleg kis hugokra támadnak rá.Én mondom:Ha egészségesen akarsz ÉLNI akkor ez az egyetlen mód.Ugyanis ha lelövöd még több galamb jön a lelőtt helyére.



Valószínűleg azért köröz, hogy kivárja a megfelelő alkalmat mint egy sas és lecsap az áldozatára, és ezzel beteljesíti bosszúját.

2017. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!