Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papgájt szeretnék....

Hullámos papgájt szeretnék. Mennyibe kerül, mekkora ketrec kell neki? az mennyi? Mennyire nehéz gondozni? Stb.

Figyelt kérdés
tehát minden ár és ami fontos XD
2010. máj. 16. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem volt...

nem kell neki túl vagy ketrec 1mx2m sztem

a madár nem drága nekem kb.:1000-ből megvolt :))

a ketrec nemtom mennyi lehet azt ugy kaptam ...:)

és nem nehéz gondozni..:D

és sztem nem drága az ellátása se

2010. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen:D
2010. máj. 16. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 1900ért vettem de nagyon megérte. Nem olyan drága az ellátása se. Attól függ mit veszel neki kaja gyanánt. Van pl. az a vitaminos mag, az se drága. Meg az enyém eszik fürtöskölest is meg vitaminosrudakat stb.

Tehetsz még be csengőt meg tükröt neki vagy hintát, de azokat is csak egyszer kell megvenni, szal úgy összességében nem drága.

2010. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Egyáltalán nem drága a tartása. Szerintem a vásárlásnál arra figyelj, hogy minél fiatalabb madarat válassz. Én egész picikének hoztam el az enyémet. Éppen itt csipog mellettem, 10 éves, soha semmi baja nem volt és még a nevét is tudja szépen mondani:-) 2000Ft-ért vettem anno. A magot eléggé szétszórja, uh porszívózni gyakran kell körülötte és legalább hetente cserélni a homokot. Az enyém imád játszani, nagyon aktív kis madár:-) Jó madarazást!!!
2010. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oo köszönöm szépen :DD és mekkora kalitka kell?? nekem az 1mx2m kicsit nagynak tűnik XD nagyobb mint én XDDD
2010. máj. 19. 15:30
 6/8 anonim válasza:
Én a teszveszen vettem párokat.Tejesen fel szerelt nagy kalitkával,minden volt benne ami a hullámosnak kell,rá adásul még az enni valót is el küldték velükigy került 4000ft-ba.Esetleg nézz ott is szét mert lehet hogy találhatsz megfelelőt.De adtam fel hirdetést is,és egy diák lány nem tudta gondozni a fősuli miatt a madarait és el akarta ajándékozni megfelelő helyre a madarait és jelentkezett a hirdetésemre.Nekünk már akkor volt és ezért nem kellett,de azért ezt is érdemes megpróbálni ha madár kell valakinek!Az ellátásuk jelentételeny összeg ez biztos.
2010. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem csak hobbiként tartok papagájokat, és egy óriási tévhit, hogy jók a boltban kapható kalitkák, csináljatko neki, és igen, minden (MINDEN) madárnak a minimum terület 1*1*2m. Ez egy minimális terület, és ha nem is egyből, de feltétlen minimum párban tartsd, a szaporulatot megtudod úgy akadályozni, hogy nem raksz fel odút. Amennyiben szeretnéd hog ylegyenek nekik kicsik.. akkor azt megnem állítod, annyian lesznek mint az egerek.
2010. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xDóri válasza:

Én is most veszek papagájt!

Nem kerül sokba.

Nagyon jó választás a hullámos papagáj ;) !

2012. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!