Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van ötlete valakinek, hogyan...

Van ötlete valakinek, hogyan lehetne megvédeni a fészket?

Figyelt kérdés
Beköltözött a házunk előtti kis fára egy galambpár, már költik a tojásokat. De ez egy gyenge kis fa, a szél nagyon lengeti. Nem szeretném, ha leesne a fészek. Ha elkezdek ott kotorászni, vagy hálót alájuk tenni, talán elrepülnek végleg, attól félek.
2017. máj. 20. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Utalom a galambokat, leloknem a feszket pusztuljon.
2017. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell piszkálni,tudják ők hova kell rakni a fészket.Milyen fajták azt tudod?
2017. máj. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha jól látom örvös.
2017. máj. 21. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit lehetne csinálni. Tavaly felneveltem egy fészekből kiesett macska által megkezdett kis örvöst, teljesen felépült, nagyra nőtt és elrepült.

Esetleg figyelni ha kiesik a fióka.

Itt a recept etetésre(begytej): [link]

én tehéntúrót is adtam hozzá(natúr, sómentes stb)

2017. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van mégegy:

[link]

2017. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az örvösök igazi erdei galambok,fészküket szinte mindig jó erősre csinálják stb.Ha véletlen kiesik akkor neveld fel.Vagy a fenti linkek segítségével vagy megnézed a Youtub-on a videót a galambnevelésről.
2017. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 ezt a fészket egy kismadár lakta, de idén, mikor fagy volt, eltűnt. Aztán jöttek ők, tovább építették, és engem is meglepett, hogy ilyen gyenge kis fán raknak fészket, amit egy közepes erejű szél is elhajlít. Egyelőre megakadt az ágak közt, de figyelem őket.
2017. máj. 22. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!