Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem hagy aludni egy bagoly,...

Nem hagy aludni egy bagoly, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem 100/,hogy bagoly,de mindig késő este kezd el rikácsolni, nappal sehol semmi. Valamelyik közeli fán lehet, mert olyan hangos, hogy még zárt ablak mellet is erősen lehet hallani. Megállás nélkül, kb 5 mp szünetekkel kiabál, van hogy hamar abbahagyja, de van amikor órákon át.
2017. jún. 11. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Füldugó?
2017. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Hurrá, ez jó hír.

Ezek szerint egy kihaló védett faj még életben van a túlszaporodott emberiséghez képest.


Hívd fel a vadásztársaságot és megmentik a hallásod.


Ha Rómeó lenne és nem bagoly, khm.

2017. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
29%
Küldj vele egy levelet de jó messzire. Amíg elvan, addig se hallod.
2017. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Füldugó, laser lite márka(Izabella utcai munkavédelmi üzlet vagy a Bécsi út-Vörösvári út csatlakozása utáni üzlet)kb.50ft darabja

Én egy családnál laktam fél évig, a szülők éjszaka nézték a tévét, a gyerekek fél6kor felkeltek és visítottak, szerinted mivel oldottam meg..mert nem légpuskával.

Ha kint sátorozom, akkor megnyugtatók ezek a hangok, tudom, hogy nincs gond. Ha elhallgat minden, akkor vagy vmi veszélyesebb ragadozó jön, vagy az ember.

2017. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
itt is ugyan ez, nem értem miért jó egész éjjel vinnyogni minden 5-10 másodpercben.
2017. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy ketten vannak. Hát nem örülnék neki, ha itt alapítanának családot kertben.
2017. jún. 12. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Utánozd a hangjukat!


Nekem általában sikerül így elűzni a madarakat.


Először érdeklődve jönnek közelebb, mikor nem találnak fajtársat és rájönnek, hogy át vannak verve gyorsan lelépnek.

2017. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!