Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kis Verebet, meg...

Találtam egy kis Verebet, meg kis kolyok De nem talaltam fészket ahonnan kieshetett Meg ha meg van fogva onnantól ugy se fogadnak vissza Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most csinaltam neki kis fészket

Meg ilyen nagyon pici flakonbol itatom aminek osszeszukul a vege

Inni iszik de enni nem annyira akar

Nagyon pici préselt meggydarabokat meg borsó darabokkal probalkoztam

Más ötlet?



2017. jún. 28. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a fészek, akkor próbáld visszatenni, a madaraknak nem jó a szaglása, visszafogadják a szülők, amennyiben egészséges.


Semmiképp ne itasd ilyen módon, megfulladhat, legfeljebb egy-egy kajadarabot márts vízbe. Állatkereskedésben vegyél liszkukacot, ezzel etesd, és kalcium port, amivel beszórod a kukacokat(a kukacokat meg kell ölni mielőtt odaadod).


Itt kérhetsz további segítséget: [link]

[link]

2017. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg megvan a fészek mindenképpen tedd vissza, visszafogadják a szülők, hiszen a madaraknak nem jó a a szaglásuk, nem érzik meg rajta a szagod.

Itatni SEMMIKÉPPEN se itasd, legalábbis ne flakonból, mert ezzel így csak megfullasztod!

A meggy és a borsó erősen felejtős, ilyen kicsi korban még kizárólag rovarokkal táplálkoznak. Vegyél neki kisállat kereskedésben lisztkukacot (NE csontit, amit a horgászboltban lehet kapni, attól elpusztul), a lisztkukacnak roppantsd össze a fejét, vágd kb fél centis darabokra, majd mártsd bele egy kis vízbe (ezzel oldod meg az itatást).

2017. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha röpképes tollas tedd ki egy kalitkába pl. ablakba, ahol a szólők esetleg láthatják, mert lehet értejönnek, vagz etetik kalitkán keresztül, ha repül, elviszik

Enni mehet lisztkukac, főtt tojás, kálcium mindenképp kell, porrátört tablettába mártogatni(2naponta fél tabletta, nem tudom), és ha nagyocska, mehet kis főtt búza, főtt madáreleség(kanári, zebrapinty)

2017. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ők is tudnak segíteni: [link]
2017. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!