Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyünk egy galambal?

Mit tegyünk egy galambal?

Figyelt kérdés
Egy galamb fészkel az erkélyünkön, már tojást is tojt. Megetettük megitattuk. Valamit még tudnánk tenni???

2017. júl. 17. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Őő minek?

Vadállat, nem védett, nincs veszélyben.

2017. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiókák maradhatnak? Ha nem, akkor a tojást el kell tüntetni fészkestől,mielőtt ráül,kikölti. Azután már késő, nem lehet csak úgy kinyírni..Ha maradhat, nem kell semmit adni, legfeljebb vizet. Nem kell etetni, főleg nyáron. Esetleg egy kis tetűport beszerezni, ha tolltetű/madártetűjük lesz. Az embert nem támadja, a madaraknak nagyon kellemetlen, meg idegesítő látni. Ennyi.
2017. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Maradhat. De az a baj hogy nem biztos, hogy életben is marad ha én gondozom...
2017. júl. 18. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyétek meg a tojásokat.... Viccet félretéve, rakjátok el valamilyen fára a fészket, várjatok egy pár napot, és elvileg elfog onnan menni. De ha nem, akkor lett egy galambotok. :D
2017. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező én ezt nem értem, miért kéne gondozni? A szabadon élő állatok, ha nem sérültek, betegek, tudnak magukról gondoskodni.
2017. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!