Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki tud nekem 3 kérdésre...

Valaki tud nekem 3 kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés

1. A Bauhausban vagy az Obiban Milyen drótrácsot/dróthálót tudnátok ajánlani a hullámos papagáj

kalitkájának elkészitésére?


2. Méretre vágják egyátalán a hálót az Obiban/bauhaus?


3. Ha megcsinálnám a kalitkát neki, akkor ne legyen benne egy fészek, vagy egyátalán fölösleges neki?



2017. júl. 19. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ponthegesztett háló kell, max. 1 cm-es rácsközzel.

2. Van, amit folyóméterben adnak, de általában tekercsben árulják.

3. Felesleges.

(Én gazdaboltban vettem ponthegesztett hálót, sokkal nagyobb volt a választék, mint a nagyáruházakban, és le is vágták.)

2017. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előzőnek igaza van ,a fészek csak akkor kell ha tenyésztesz
2017. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 20. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ponthegesztett, horganyzott drótháló. Max 1-1,5 cm rácsköz.


2. Az említett üzletekben inkább csak tekercses van.


3. Felesleges. Odú csak a költetéshez kell. És nagy a különbség tenyésztő és szaporító között. Ha csak úgy beteszel egy fészket miközben fogalmad sincs a hozzá tartozó dolgokról pl. felmerülő problémák és kezelésük, felkészítés, stb. akkor csak szaporítasz... Ami ugyanaz mint kutyáknál a szaporítók...

2017. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!