Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most vettem a papagájomat,...

Most vettem a papagájomat, egy olyan állatkereskedésből, ami most nyílt. Az összes papagáj csőre egy része fekete volt, és amit megvettem, annak is ilyen fekete. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy hullámos papagáj
2010. máj. 22. 10:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nem tudom, de mivel vannak olyan betegségek amik madárról emberre is terjedhetnek illetve az állat elhullásához vezethetnek én a helyedben tennék vele egy látogatást az állatorvosnál.
2010. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most megilyeszettél ezzel az, emberre is átterjedhet dologgal, de csak nem lehet annyira súlyos. ugye?? :S

volt már atkás madaram, de ez nem olyan...

2010. máj. 22. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még fekete csőrű hullámost, de elég valószínű h beteg lehet, amit mielőbb orvosolni kell. a parrotland.hu-n, index.hu papagájos fórumában és az idre.hu fórumban érdeklődj, ott segítenek!
2010. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönömm.
2010. máj. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!