Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik madarat ajánlanátok?...

Melyik madarat ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék a szobámba egy madarkát. Már van ketrecem is meg minden, de a szüleim nemengedik, mert hogy büdösek meg a kaját szátdobálják. Melyik olyan madárfaj ami nemcsinálja ezt a 2 dolgot?
2010. máj. 25. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sajna az állat már csak ilyen, szaga van, kevsebb vagy több, de velejár. Hal.
2010. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy büdösek?? Egyáltalán nem büdösek! a kaját igen, szétdobálják, ezért kell a ketrecet takarítani...

de semelyik állat sem olyan hogy ne kelljen takarítani utána... én úgy vettem rá a szüleimet hogy legyen papagájom, hogy megígértem hogy én fogom gondozni...

2010. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. Egyáltalán nem büdösek. Csak a 2. igaz. A magokat tényleg nagyon szétdobálják. Bár nem is inkább dobálják, hanem a szárnyverdeséssel szóródik szét.
2010. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!