Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacsát lehet pékáruval etetni?

Kacsát lehet pékáruval etetni?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkoztam édesanyámmal.Ő azt állította,hogy igen,míg én azt,hogy nem.Szerintem ettől felpuffadnak,mert képtelenek megemészteni,és elpusztulnak,esetleg a nagy darabtól megfulladnak.Ő csak legyintett erre,és azt mondta,hogy ha nincsen a kenyérnek baja,akkor lehet adni nekik.

Melyikünknek van igaza? :/

(Csak beszéltünk erről,kacsaetetés nem történt hál' Istennek.)



2017. nov. 4. 16:32
1 2
 11/14 Platypus ***** válasza:
A cikkben éppen tök fölöslegesen emelték ki a fehér kenyeret, a barna is ugyanúgy probléma. Persze az nem árt, ha egyszer-egyszer kapnak, csak sajnos tömegek gondolkoznak úgy, hogy jó ezzel etetni a madarakat. Ezért a tipikus kacsaetetős helyek tele vannak torzult szárnyú madarakkal. És ezen túl is mindenféle hiánybetegségeik lesznek tőle. A szelíd, ember társaságát kereső vadkacsáknak valószínűleg már nélküled is túl sok kenyér jutott ebédre.
2017. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen,ezen én is gondolkoztam,hogy ha tömegek csinálják,akkor minek abbahagynom? De ha mindenki így gondolkozik,akkor nem tudhat változni.

Amúgy jó a felhasználóneved,tetszik :)

2017. nov. 4. 19:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy tó a városban, úgy is hívják, hogy Kacsás-tó. Tele van vadkacsával és vadlibával. Jó időben kedvelt kirándulóhely, a fél város itt sétál és eteti a jószágokat bedobált kenyérrel. Semmi bajuk.
2017. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért mégsem hinném utolsó,hogy ez önmagában jó táplálék lenne... :/
2017. nov. 8. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!