Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol találok elárvult, megunt,...

Nigra kérdése:

Hol találok elárvult, megunt, befogadható nimfapapagájt ingyen? Sok apróhirdetés portált megnéztem de nem volt sehol.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Talán a Noé állatotthon alapítványnál lehet örökbefogadni. Az ő honlapjukon szoktam látni örökbefogadható nyuszit, hörcsögöt, papagájt tengerimalacot...stb.

De rákerestem nimfára és lehet kapni 6ezer Ft-ért és 2500 Ft-ért is.

2010. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Náluk is szoktak lenni madarak:

[link]

2010. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

itt talán ingyen adják, mert nincs ár írva, érdeklődj !

[link]

2010. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

És itt is. :D Csak minden nap meg kell nézni, hogy vittek e papagájt a menhelyekre. Keresek még pár menhelyet, ahol szoktak lenni egyéb állatok, nem csak kutyák-macskák.

2010. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt is szoktak lenni örökbefogadható papagájok


[link]

2010. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egyik helyen sem találtam :( Budapest lenne amúgy a legmegfelelőbb :(
2010. jún. 1. 12:14
 7/13 anonim ***** válasza:
ha annyira szeretnél akkor 1500 ft-ot ki tudsz érte fizetni nem ? mert annyiért már adnak.
2010. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy minden nap meg kell nézni. Nem úgy megy, hogy "áh, nem találtam sehol...." Minden nap föl kell menni a menhelyek honlapjára. A noé-nál 2008-ban volt utoljára Nimfapapagáj, szóval elég ritka, de azért érdemes megnézni minden nap.
2010. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk két hete születtek és most tollasodnak. Csakhogy nem ingyen vannak, tehát nem tudok segíteni. Nem hinném, hogy bárhol is találsz ingyen, mert egy ilyen drágaságot senki sem un meg!
2010. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sajnos vannak olyan emberek,akik igen:( BIZTOS hogy vannak...de az olyan meg ne tartson állatot!!!!!
2010. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!