Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám jó, új gazdihoz...

Hogyan tudnám jó, új gazdihoz juttatni a papagájaimat?

Figyelt kérdés

Örökbe szeretném adni a kettő hullámos papagájomat, mert én sajnos nem tudom nekik megadni azt a mozgást amire igényük lenne, mivel csak én viselem el őket, ha repkednek a lakásban, másoknak gondjuk van vele. És olyan gazdát szeretnék nekik találni, aki foglalkozni tudna velük, és nem bántaná őket stb, viszont nem tudom hol tudnék neki ilyen gazdát keresni, ismerőseimnek nem nagyon kellenek papagájok..


Ő az egyik papagáj: [link]



#hullámos papagáj #örök beadás
2018. febr. 27. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki a facebookra vagy az instagramra egy hirdetést! Egy ilyen szép papagáj biztos gyorsan elkel!
2018. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Mi arra a garancia, hogy valakinek odaadod és ott jobb helye lesz?Csak ott nem látod.
2018. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Facebookon vannak papagájos csoportok. Viszont ajánlom mindenképp kérj képeket a leendő gazdától hogy hol képzelné a tartásukat illetve ha vannak már madarai azok milyen körülmények között élnek. Ugyanis sokan csak az ingyen madarat látják és ugranak rá holott fogalmuk sincs a madártartásról míg mások csak szaporítók és minden madarat begyűjtenek...

Olyan embert keress aki nem költetné őket és nagy ketrecben,röpdében tartaná őket, természetes környezetben faágakkal,stb ahogy kell, az ilyen ember tájékozódott és tudja hogyan kell őket rendesen tartani. Aki kis kalitkába dugná be őket mindenféle vacak műanyaggal,stb az nem ért hozzá.

2018. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!