Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S.! Találtam egy sérült...

S. O. S.! Találtam egy sérült madarat aki még él. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
A kutyáim fogtak egy madarat akinek az egyik szárnya teljesen ki van csavarodva, hevesen veszi a levegőt, mozdulni nem tud. Mit csináljak vele hogy túlélje? Egyenlőre melegen van

2018. márc. 19. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta madárról van szó?
2018. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hastífusz válasza:
Ha veréb vagy valami nem fenyegetett madár az orvos sem fog vele semmit sem kezdeni! Ha ritkaféle az allatorvos koteles segíteni o majd sztem el is helyeztetni valahová!
2018. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Madárkórházat hívd fel. De valószínűleg vége.
2018. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Énekes rigó
2018. márc. 19. 17:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanígy csak fekszik, szeme félig van nyitva
2018. márc. 19. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lábait az előbb picit mozgatta
2018. márc. 19. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
A rigófélék elég rövid élettartamú madarak. Szerintem ő már menthetetlen. Bármennyire sajnáljuk, nem szabad hozzájuk nyúlni, ott kell hagyni őket, úgysem tudunk segíteni rajtuk.
2018. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hol vagy.

Szárnytörés, ami miatt gondolom egész életére mozgássérült marad, és ha nehezen veszi a levegőt, azt jelenti, hogy légzsákérintettség is van benne, összeropogtatták a kutyák.

Nagyon sajnálom, attól tartok nem érte mega reggelt, de ha mégis, kérlek írj itt vagy privátban sürgősen, arról hogy ez helyileg hol van. Attól függően lehet alakítani. Ahogy tudok, válaszolok.

2018. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!