Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam 1 éve 1 keverék...

Kis1995 kérdése:

Találtam 1 éve 1 keverék kutyák németjuhász valami keveréket és agresszív amikor ott vagyok akkor mindenkivel mintha engem védene. Ráugrik az összes családtagra amikor csak felém indulnak vagy csak felém nyúlnak. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Most 2 éves. Az orvos szerint teljesen rendben van semmi betegsége. Veszetség vagy ilyesmi.Valami nyakörv ami megrázza ilyenkor vagy valami ilyesmi nincs???
2012. ápr. 14. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet keresni egy szakembert, aki elmondja, miért csinálja ezt a kutya és mit tehetsz ellene. Rögtön elektromossal rámenni barbárság, ráadásul nem oldja meg magát a problémát, csak a tünetet kezeli.
2012. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kutyasuli. Nem téged véd, ő azt hiszi ő a fönök azért viselkedik így.

tehátt menjetek suliba, ahol te megtanulod hogyan nevelheted.

2012. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a neveléssel nincs semmi baj és csak akkor csinálja ezt ha én ott vagyok amúgy nincs vele semmi baj. Szofogado engedelmes aranyok kutya.
2012. ápr. 14. 10:26
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] itt olvastam utána és labailis majdnem az összes szempont ráillik és ezt is kezelheti a kuyasuli???
2012. ápr. 14. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videot... ugyanezt csinálja!

http://www.youtube.com/watch?v=ynBM_x3gd_E&feature=results_v..

2012. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!