Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik díszmadár a legkevésbé...

Melyik díszmadár a legkevésbé hangos?

Figyelt kérdés
Kanárim már volt, ő tudom, hogy elég hangosan tudott énekelni. Szerettem hallgatni, de most egy kollégiumszerű helyen lakom, ahol fontos, hogy ne zavarjak másokat. Hullámos papagájokról azt hallottam, hogy ha olyan kedvük van, akkor nagyon tudnak lármázni. Zebrapintyek folyamatosan mondják a magukét, de ez mennyire hangos? Esetleg valamilyen más madár?
2018. máj. 20. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a hullámos és a pinty is a leghalkabb madarak közé tartoznak - bocs, de "koli-szerű (?) helyen nem tartanék madarat!
2018. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A páva vagy a gyöngytyúk.
2018. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Katalin papagáj.

Vagy a hullámos, bár nekik ha olyanuk van egész nap dumálnak...

2018. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szeni meg a meyer is nagyon halk típus, ha tudsz vele eleget törődni és mindig van mivel foglalkozniuk, nem unják el magukat.


Náluk párban tartást javaslok, vagy ha egyedül van, tojót.

2018. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Válassz inkább mást, pl. teknőst. Ugyanolyan aranyosak mint egy madár.
2018. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden fajt többedmagával pontosabban párban tartunk legalább.


Esetleg a bourk papagáj ami csendes tudtommal. De madaraknak nagy röpde kell vagy nagy ketrec napi kiengedéssel amit nem tudom hogyan tudnál megoldani. El kell őket látni mindenféle takarmánnyal,stb és nem utolsó sorban sokat koszolnak, szemetelnek.


Kollégiumszerű helyen inkább valamilyen egyszerűbben tartható állatot választanék.

2018. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hullámos<3
2018. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!