Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy egy fecske befogadja egy másik fecske gyerekét?

Figyelt kérdés
Volt egy fészekalj, amelyik fészke leesett és csak egy élte túl. Azt átraktuk egy másik fészekbe, ahol befogadta a fecske. Erre mekkora esély van? Lehetőleg hozzább értő személy válaszoljon.

2018. jún. 18. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést. azt írod, befogadta. szóval akkor most befogadta, vagy nem?figyelni kell, hogy eteti-e mindet,nem-e rúgják ki az idegent.

füsti/molnár?

előfordulhat adoptáció, de nem mondhatok biztosat,sztem más sem mondhat

figyelni kéne, hogy fejlődik-e.esetleg értesíteni a legközelebbi nemzeti parkot, MME állomást, madármentőállomást..

2018. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fiókát mikor ott voltunk, akkor nem dobta ki. Azért nem tudtunk semmilyen helyet értesíteni, mivel ez nyaralási indulás előtt volt egy órával. Mivel busszal jöttünk, ezért nem tudtunk volna időzni. Amikor ott voltunk, akkor be is repült a fészek felnőtt fecskéje, és akkor nem dobta ki. Szégyen, vagy nem szégyen, nem tudom, hogy milyen fecske van nálunk(tömbben lakunk).
2018. jún. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!