Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámos papagájom,...

Van egy hullámos papagájom, de nem tudom ahhoz hozzászoktatni, hogy felmenjen a botra, amikor repül. Ő szerintem egy kisfiú, de nem vagyok biztos benne, tudnátok segíteni abban, hogyan tudnám kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 09:18
 1/2 anonim válasza:
Először próbáld meg a kalitkában a kezedhez szoktatni. Csak semmi hirtelen mozdulat, mindig szépen, lassan. Ételt is adhatsz neki a kezedből, de először érd el, hogy rászálljon az ujjadra. Ha nem akarja, próbáld meg másnap. Fontos, hogy evés és tollászkodás közben ne zavard. Ha még így sem megy, először próbáld meg, hogy egy főző kanál végét odatolod elé lassan, és ha arra már bátran rálép, jöhet az ujjadra szoktatás is. Sok sikert!:)
2018. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megpróbáltam, már ha odatartom a kezem a kalickához oda megy.
2018. szept. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!