Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagáj drága? Kb....

A nimfapapagáj drága? Kb. mennyibe kerülhet és meg lehet tanítani beszélni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
3-4 ezer körül van és meglehet tanítani csak elég sokat kell vele foglalkozni
2010. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nimfapapagájt nem lehet megtanitani beszélni, de hangokat utánoz. Nem sokkal drágább mint a hullámos, a mostani árát nem tudom, de 2-3 ezer Ft lehet. Nekem 3 is van, és épp most költenek, ha jól láttam már egy vagy kettő kis is kelt. Remélem meg is maradnak.
2010. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZOKAT!!!!!!
2010. jún. 23. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én legutóbb 3500-ért vettem, de ez minden állatboltban változó...
2010. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem igazán lehet őket megtanítani beszélni. Boltban egész olcsó (3-4ezer), de nem ajánlom, mert nagyon harciasak, nem igazán szeretik közel engedni magukhoz az embert. Inkább keress kézzel neveltet tenyésztőtől.
2010. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig ahány volt, beszélt! :D Csak beszélj hozzá sokat.
2018. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És nem, nem drága kétezertől-négyezerig mozog egy darab nimfa ára! Lehet egyedül és párba is tartani, cukik, könnyen szelídülnek, beszédet és hangokat utánoznak! Az enyémek pedig hamar megtanulták a mobiltelefonom ébresztőjét utánozni!
2018. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!