Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tarthatok egy tyúkot panellaká...

Tarthatok egy tyúkot panellakásban?

Figyelt kérdés
Háziállatként. Azt olvastam, hogy ha naposcsibeként magamhoz veszem, akkor olyan ragaszkodó lesz és úgy fog követni, mint egy kiskutya.

2018. okt. 20. 13:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kell neki ól, árnyék, napfény, valamennyi növény is illene, valamint föld egy egész szobában talajként, hogy tudjon kapirgálni.
2018. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Anyàmborogass!Kel neki fény,kukorica vagy ilyesmi,tàrs ja és egy KERT!
2018. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem lenne rossz, de egyet nem veszel számításba: nem lehet betanítani, hogy egy helyre piszkítson. :) Szóval találj ki valami mást. :)
2018. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem érezné jól magát lakásban, és szobatisztaságra sem lehet tanítani - a papagáj pici pöttyeit elég egyszerű takarítani, a tyúk ennél nagyobbat és büdösebbet produkál.
2018. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]

:P

Egy egész szobányi földet nem tudok biztosítani, de egy láda földet(amibe vetek fűmagot) azt igen. Illetve sok zöldséget, gyümölcsöt, amit mi is eszünk, illetve lisztkukac, szárított tücsök, meg minden egyéb meg lenne, ami kell, illetve akkor 2-t hozok, hogy ne legyen egyedül:)

2018. okt. 20. 14:20
 6/15 anonim ***** válasza:
És szerinted elég lesz neki egy doboz föld amiben egész nap kaprigálna?
2018. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Ja, vagy úgy... csirkepelus. Rafkós. Az is megoldás.


Amúgy a kapirgálás tudod, micsoda? Akkor szedi össze a kavicsokat, amik megőrlik a kaját. Én szitáltam is nekik kavicsot anno nagyszüleimnél.

2018. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Arra tudok nekik speckó homokot.

Tudom, nálunk a faluban a kacsák rendesen zabálták a homokozómat:D

2018. okt. 20. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha ennyi erőfeszítést tennél, hogy egy nem túl intelligens madarat tart a házadban...hát lelked rajta.De akkor már inkább kutya.
2018. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire biztos vagy magadban, akkor minek a kérdés?
2018. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!