Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Még a nyár elején találtunk...

Még a nyár elején találtunk egy vadkacsát az út szélén, még kicsi volt de nem félt az emberektől, nem akartuk az út szélén hagyni ezért haza hoztuk ám?

Figyelt kérdés
Már nálunk van egy jó pár hónapja, azt hittük majd elrepül de nem akar itt maradt nálunk csak az a baj hogy összepiszkolja a járdát és aludni se lehet tőle mert este annyira kiabál hogy behallatszódik a házba, mit kéne tenni?

2018. okt. 26. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer mondom: Hortobágyi Madárkórház. A neten fent van a telefonszámuk, én is mindig őket hívom ilyen esetben. Az önkénteseik mindig segítenek, utána felveszik a telefont, küldenek képet stb.


Utolsó! Én ugyan másfajta állatok mentésével foglalkozom, de bizalmatlanabb embereknek szoktam javasolni, hogy jöjjenek el hozzám, nézzék meg a helyet stb. Én sem adnám oda egy vadidegennek azt az állatkát, amit nevelgetek X napos kora óta, így érthető a kérdező bizalmatlansága. Viszont! Ebben az esetben ott van a személyes találkozás lehetősége, amivel simán élhetne...

2018. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, itt bárki írhat bármit.Még nincs tó, mi lesz ha nem is csinálsz?Én se adnám így oda, meg amúgy is egy valódi állatvédő azért ennyire nem bizonygat, ennyire nem "agresszív" verbálisan.

Kérdező:Kérdezd meg a Dömösi Vadmadár Mentőközpontban Marton Andrástól, hova lehetne elhelyezni?Mondd el neki, jó helyet szeretnél a kacsának.Ő nagyon jó ember, szereti az állatokat, biztos segít ha tud.Nekem is segített, más madár kapcsán.Nézd meg az oldalukat.

2018. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehetőségeket már beszéltem egy megbízható emberrel, az utolsónak meg annyit, hogy nem egy erdőben vagy pedig egy eldugott helyen élek és ebből értetődően vannak szomszédjaim is, nem túl állat barát szomszédjaim is és nem akarom hogy a sok baj miatt megmérgezzék az kacsát vagy bármi. szerintem nem aláztam meg senkit szimplán jót akarok a kacsának.
2018. nov. 7. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
10-es, hagyd a bélbe, ha nem kell neki a segítség, hát nem kell. Ez a fajta az, aki a családi szennyest is itt teregeti ki.
2018. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van kérdező!
2018. nov. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!