Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitt csinaljak vele?

Mitt csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Az elobb talaltam egy verebet kint az esoben, meg van azva, fazva es valami milyatt kicsit hull a tolla, probaltam megetetni kukorica lisztel.. de nem evett.. mit adhatnek neki enni? mit csinaljak vele mert nemsokara munkaba kell mennem es nem tudom hova tegyem mert nincs ithon senki akire bizhatnam, egy picit tud repulni de nem sokat, epp csak szal egyet aztan meg leesik, szoval a kalitka kizarva mert osszetori magat szegnyke... szerintetek mit csinaljak vele? azert hogy megszaradjon betekertem szaraz rongyba es azt elvezi is,de ha kimegyek a szobabol akkor maszik el....
2010. jún. 26. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

szia (:

fogsagban nem fog sokáig élni :S

2010. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakd bele egy cipős dobozba ,ilyenkor meg kell nyugodnia ,és az is lehet hog egy kis melegre volt szüksége.
2010. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valszokat, de mar ugy latom jobban van es mindjart el is engedem
2010. jún. 26. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem!!!
2011. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!