Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A két hullámos papagájomat 1...

A két hullámos papagájomat 1 hete hozztam az állat- kereskedésből de még mindig félnek tudok valamit csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik nem eszik és remeg a másik eszik de csak ha felüről belógatom neki a kaját.Félnek a kezemtől és nem jönnek le az ülő fárol.Mit csináljak?
2010. jún. 26. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A nemevős-remegőset vidd dokihoz, de mindenképpen, mert ez nem egészséges reakció, a másikat meg... Nem tudom, hogy érted azt, hogy csak akkor eszik, ha felülről lógatod a kaját? Ez azt jelenti, hogy csak a fürtös kölest eszi, az amúgy elé rakott papagájtápot nem? Mert ha az amúgy egészséges (bár én azért megmutatnám egy dokinak), akkor valószínű, hogy csak el van kapatva kicsit.

Egyébként a későbbiekben ha azt szeretnéd, hogy veled barátkozzanak, akkor tartsd őket külön, mert a fajtársak társasága bőven elég nekik, és nem szorulnak a tiédre, ha együtt vannak.

2010. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen fürtös kölest eszik én nem beszélni akarom tanítani hanem azt szeretném hogy ne féljenektőlem és ki engethessem a szobába
2010. jún. 26. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedd ki őket nyugodtan(ablak ajtó bezárva) szokják csak meg a környezetet ahol élni fognak. Próbálj lassan közeliteni feléjük amikor kinn vannak, akár kajával is. Egy idő után megszoknak és nem fognak féli. A remegőset pedig vidd el orvoshoz ha nem változik. Eleinte használj kesztyűt nehogy nagyon megcsipjenek.
2010. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,első papagájaim egész évben gyűjtöttem rá csak 12 éves voknagyon aggódtam!!!

Lehet még tanácsokat adni és az előzőeknek köszi

2010. jún. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!