Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap kaptam 2 hullámost...

Tegnap kaptam 2 hullámost hogy szelídítsem meg?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy ne féljenek el tudjam engedni egy szobába CSUKOTT AJTÓNÁL ABLAKNÁL és viccesek legyenek.
2010. jún. 26. 15:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy úgy szelídítik meg a papagájt hogy addig kergették amég anyira el nem fáradt hogy rá szált az újukra ez hülyeség nem?
2010. jún. 26. 18:41
 22/26 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami de ha idegenek kergetik sztem csak elidegenül. Gondolj csak bele a papagáj helyzetébe. Idegen élőlények hajkurásznak az ösztöne azt mondja neki hogy tünj el onnan vagy elkapnak/megesznek/stb. Akár a végkimerülésig is képes lehet repkedni és ez komoly dolog az állati ösztönök nagyon erősek nem ugy mint az emberi gondolkodás hogy sok mindent könyen feladunk. Én azt mondom semmi képpen ne kergesd csak majd akkor ha összeszoktatok.
2010. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Én is csodálkoztam a dolgon nem is mertem ki próbálni.

Gondoltam megkérdezem és a választól függően döntök.

Tanácsokat adjatok még légyszi

2010. jún. 26. 18:50
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem már nem igazán jut eszembe több dolog max annyi hogy énekelj velük :) és a macskát elzárni előlük :P. Sztem az eddig válaszok is nagyon profik voltak én azt mondom felkészültél a papagájnevelésre. Sok Sikert hozzá és remélem sokáig fognak élni a társaságodban.
2010. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Már megbírom őket simogatni és esznek a kezemből.

Pedig csak azokat a dolgokat használtam amit ti írtatok.

Az egyik rászált az ujjamra csak amikor meg mozdítottam a kezem le szállt róla.Még egyszer köszi mindenkinek!XDXDXD:)

2010. jún. 26. 20:17
 26/26 anonim ***** válasza:
ha a hasuk elé teszed a kezed rámásznak maguk is, mert van egy ilyen reflexük, és amúgy ha költeni akarnak megoldj odú nélkül is, az nem befolyásolja, csak az odúba eltudnak vonulni a világ elől ha úgy érzik kell nekik a nyugalom, például 1 hullámos papagájom csak odúban aludt, de nem költött, pedig volt mellette sok fiú
2010. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!