Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szeliditsem meg a...

Hogyan szeliditsem meg a hullámos papagájomat ha nem a gyomra vezet a szivéhez?

Figyelt kérdés
Már próbáltam az egyik trükköt a kölesesset de nem vált be , és nem tudom mi tévő legyek .
2011. aug. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
közeledj hozzá szexuálisan hátha jobban nyitott lesz a dolgokra xD
2011. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Adjál neki hashajtót.
2011. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem lehet megszelídíteni,meg nem pasi akihez a gyomrán át vezet az út.
2011. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A baromságokat felejtsd el!Én sem tudom a madaramat megszelidíteni, legfőbb hibát ott követtem el, hogy egy alkalommal, este nem tért be a kalitba, és megfogtam, betettem. Azóta, örök harag! Igaz, hogy ketten vannak, a másikkal is így jártam! Aranyosak, prüntyögnek nekem, de a bizalom oda lett, és nem felejtenek.

Pedig odáig már eljutottunk, hogy egy bedugott rúdra felült, és így vettem ki a kalitkából. De jött a malúr, és azóta nincs bizalma.

2017. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem szeretik a markolászást, ha mindenképp meg kell fognod, oltsd le a villanyt, boríts rá rongyot, így a megfogást nem hozzád fogja társítani, hanem a sötétséghez! Itt sikerült neked elbaszerintani a dolgot. Én mindig úgy szoktam azoknál a madaraknál, akik nem mennek be az eledelre.
2018. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!