Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kacagó gerlének a lábujjairó...

Barnus2000 kérdése:

A kacagó gerlének a lábujjairól hogy kel leszedni az ürüléket?

Figyelt kérdés
Mert ráragat és nem merem leszedni félek hogy lejön a lábúja is.

2019. febr. 20. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy jönne le a lábújja?De előszöz áztasd a lábát vízbe majd egy rongyal törölgesd le róla!(én igy szoktam)
2019. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugy hogy nekem lejött vele egy.
2019. febr. 20. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Joouj!Áztasd vízbe mert én mindig így csinálom és még velem ilyen nem történt szerencsére!
2019. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ti minek fürdedetgetitek Őket? Miért nem hagyjátok békén inkább?
2019. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te letépted az egyik lábujját? Milyen mennyiségű ürülék ragadt rá hogy így kellett leszedni? Többször kéne őket talán takarítani...
2019. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen körülmények közt tartod, hogy annyi trutyi rátapad a lábára? Ezen kéne elgondolkozni..
2019. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

öhm, és elvérzett? letépted a lábujját?wtf...

áztatni kell. ne tedd be a mosógépbe, csak egy lapos tálcán, vagy valamibe állítsd bele vízbe, leázik.

igazán sajnálom az ilyen madarakat, mert nem válogathatják meg, ki a gazdájuk..

2019. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem max a körméből téphettél le, ha valóban lejött a lábujja, akkor elég tetemes mennyiségű és makacs kaki ragadhatott rá.
2019. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell megvárni amíg rászárad a kaki. Amikor véletlenül belelép és ráragad a lábára, akkor megfogom és viszem a fürdőszobába, langyos a folyóvíz alatt lemosom, de csak a lábát tartom alá.

Mivel emberhez szokott nagyon okos galamb, így előre mondom neki, hogy "lábatmosunk", akkor már tudja mi következik és nem idegeskedik, akkor nincs megijedve.

A víz alatt finoman, óvatosan megdörzsölgetem a lábujjait. Egészen jól tűri. Igaz ő itt nőtt fel nálam 3 hónapos korától és most múlt 11 éves, azért a nagy bizalom a részéről.


Ha meg már rászáradt, akkor áztatni kell, (nem a madarat széttépni).

2020. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!