Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fészekből kiesett fióka?

Fészekből kiesett fióka?

Figyelt kérdés
Ma ahogy kimentem láttam ahogy fel van akadva 1 fészek a kerítésre, aztán a földön találtam 1 halott, illetve 1 élő, lélegző fiókát, még tolluk se volt, szóval max pár naposak lehettek szerintem, kesztyűben visszaraktam a fészekbe az (egyértelműen) élő fiókát, majd a fára. Meg fogják találni a szülei? Nem tudom sajnos melyik fáról esett le pontosan szóval ettől tartok, hogy emiatt nem fogják megtalálni :\

2019. ápr. 19. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg nem élik túl a fiókák mert ha leestek akkor nem megy vissza az anyjuk!Már ha csak meg is nézed a tojásokat is otthagyja!Vegyél nekik tápszert meg fecskendőt és etesd infrafény előtt ha tudod!Vagy ha nem akkor szólj a madármentőknak!Egyébként milyen madár lehet?
2019. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
fájdalmas , de ez a természet rendje. hagyd őket
2019. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Meg fogják találni.

Ha esetleg mégsem és még életben találod a fiókát, lépj kapcsolatba a helyi nemzeti parkkal, ők tudják mit kell tenni.

2019. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen madár, pár pehely volt a fején meg a két szárnyán, teljesen rózsaszín volt a bőre, világossárga csőr, fészek kisebb ágakból, tollból, mohából volt megcsinálva.
2019. ápr. 19. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha valami veréb akkor nem nagyon fog vele senki foglalkozni sajnos!De ha valami ritkább,különlegesebb védett madár akkor rögtön felkapja a fejét az összes ilyen orvos,állatvédő.
2019. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem jött vissza a szülőpár, valószínű megfázott, éhenhalt.

Ilyenkor gyors elsősegélyben kell részesíteni. Melega legfontosabb, aztán kaja. Sajnos nehezebb meghatározni a faját pár naposan, de minden madár, a magevők is fehérjével etetnek. LISZTkukacot kell szerezni-(de megölni a kukacotmielőtt a csőrébe teszed)

Ha még él(amire 0.000001%esély van), és nem találták meg a szülei, akkor írj, és részletes segítséget nyújtok.

2019. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meghalt sajnos.... az a gáz hogy errefele nincs nagyon semmiféle madármentòs cucc, én pedig hittem benne, hogy megtalálják :(
2019. ápr. 21. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!