Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen díszmadarat vegyek?

Milyen díszmadarat vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a madarakat, de a díszmadarakhoz nem nagyon értek, katalin papagájaim voltak, de azok már leélték az életüket... Olyan madarat szeretnék, amit lehet szobában tartani, és nem rikácsol naphosszat. Tudnék építeni nekik egy max 100x50x100 as kalitkát, de ki is tudnám engedni őket minden nap 14 órától addig, amíg el nem alszanak. Milyen madár illik ilyen körülmények közé? Előre is köszi a segítséget

2019. jún. 22. 09:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, akkor a kanári társasadár, mindig rajban van.... De amúgy milyen mondás ez? 😆
2019. jún. 29. 17:41
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

nimfa de csak és kizárólag párba tartsd! nekem az van, de nem sűrűn visítanak, de azt már a WC-ből hallom, ha elfogyott a vizük/valamelyik ételféléjük.


Ha párba van, nem fog vinnyogni, de hajnalba akkoris érdemes letakarni a kalitkát.

2019. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!