Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg sohasem volt tyúkom, de...

Meg sohasem volt tyúkom, de szeretnék egy kopasznyakú tyúkot. Hol lehet tyúkot venni? Állatkereskedésben kiröhögtek ma. Ott nincs.

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Piacok, vagy tápboltokban lehetnek kirakva hirdetések, ott keress
2019. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tyukot ha akarsz, altalaban tobbet szoktak venni csibekent es tyuk melle kell egy kakas.Altalaban ugymond haszonallat.Tartjuk,megno tojast tojik egy ido utan levagjuk.Ha szeretnel egy kiscsibet,Erdelyben laksz en szivesen adok egyet neked.Tyukot esetleg neten talalsz vagy falvakban de meg van az ara
2019. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Menj piacra pl.Elozo voltam
2019. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nézegesd a hirdetéseket, letojt tyúkokat szoktak olcsón adni. Ha van kerted, ott elbóklásznak, ha kapnak tojó tápot, még tojnak is. Több kukoricát, búzát egyenek, 2-3 hét alatt "kitisztul", mehet a levesbe.
2019. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Látszik, hogy el vagy keseredve Eszter.
2019. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát figyelj. Megyei lapokban vannak apróhirdetések, ott szoktam néha napos csibét látni eladót. Mondjuk 1 db-ot nem tudom adnak-e, de próbálkozni lehet.
2019. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kopasznyakút nem tartják ipari módon, se letojt, se naposcsibe formában nem árulják .


Inkább csak háztájiból.


Jófogáson, a facen is van sok díszbaromfis csoport.

Vagy állatvásárokon, vidéki piacokon, a gödöllői KÁTKI-ban ...

2019. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De árulnak napos csibét olyat ami kopasznyakú. Nekünk is volt 2 beletévedt a többi csibébe de azok szerintem húshasznúak voltak mert hamarabb megnöttek kövérek voltak és egyszer csak feldobták a talpukat. De egyébként piacon találsz ilyen tyúkot.
2019. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó árulhatnak, de nem sokezres tételben, ipari termelésben nem használt fajta!
2019. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!