Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Éjszaka láttam a fürdőben egy...

Éjszaka láttam a fürdőben egy nagy csótányt, nagyon félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az én lakósomban soha se soha nem volt csótány! Ekkora még soha életemben nem láttam :( A környező lakásokban nem rendetlen emberek élnek, bár fölöttem felújítanak jelenleg. Kérdezzem meg őket, nem találkozott-e valaki ilyennel? Nagyon félek, hogy el fognak szaporodni! Hívjak ki egy rovarirtót? Mit lehet tenni?

Előre is köszönöm! (Tegnap, amikor ki akartam nyírni, bebújt a mosógép alá)



2019. júl. 28. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a boltban csótánycsapdát. És ne félj tőle.
2019. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Annyira szerintem nem érdemes félni tőle, mert nem ragadozó élőlény, az embert meg aztán végképpen nem bántja...
2019. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csótány csapda nagyon jó ötlet, jellemzően akkor hasznos, ha csak egy-egy eltévedt példány jut be a lakásba. Viszont ha szeretnéd megelőzni, hogy elszaporodjanak, vagy félsz, hogy lehet több is, hívj rovarirtót. Nem kell félni, emberre ártalmatlan vegyszerrel dolgoznak, nekem jó tapasztalatom volt.
2019. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell keserítselek, már el vannak szaporodva. Ha egyet is látsz, az azt jelenti hogy sok van. Nagyon nehéz megszabadulni tőlük mert rengeteg helyen el tudnak bújni és gyakorlatilag szabad átjárásuk van a lakások között a csöveknél. Azt tudom tanácsolni, hogy soha ne hagyj elöl ételt és vizet, estére mindig mosogasd el, a szemetet minden este vidd ki, tehát próbáld meg csökkenteni a számukra elérhető "táplálékot. A rovarirtó jó ötlet, de csak akkor, ha minden lakásban megcsinálják.
2019. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként én is félek tőle, de nem azért mert azt hiszem hogy meg fog enni, hanem mert undorító. Ezt csak a korábbi válaszolók miatt írom.
2019. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se vegyél csótánycsapdát! Mi a lakótelep összes csótányát begyűjtöttük ezzel a módszerrel! Ha írtani akarod akkor a gél a legjobb,tiszta marad az otthonod még akkor is,ha a szomszédba tenyésztik őket! Sajnos a panel-otthonokban nem egységes a rovarírtás,illetve nem kötelezhető az összes lakástulajdonos!
2019. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!