Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy poloska a szobámban....

Banánhintahercegnő24 kérdése:

Van egy poloska a szobámban. Hogy lehet kiírtani őket?

Figyelt kérdés
Gyűlölom a poloskákat. És mostanában egyfolytában bejönnek a szobámba nincsen szúnyoghálóm és nem tudom mivel kiirtani őket a szobámbol. Van valami módszer vagy növény amit utálnak? Vagy valamivel meg lehet őket ölni? PLS (iu. : nem kertes házban lakunk)

2019. szept. 25. 18:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat 😊
2019. szept. 26. 16:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Van még egy módszer, de az olyan brutális hogy minimum egy védőmaszk és saválló kesztyű fog kelleni hozzá.


Fogsz egy flakon hideg zsíroldót (én jelenleg Well Done márkájút használok) és végigpermetezed az ablakok és többi nyílászáró körül illetve a ház olyan részein, ahol aránylag nagy számban telepednek meg (többnyire a naposabb oldalon szoktak tenyészni, emeletes háznál viszont - ha van erkély - akkor az erkély minden sarka javasolt).


Rohadt szívós dögök, viszont ez az egyetlen szer, amit még ők se bírnak és ami képes őket kinyírni, távol tartani vm. elűzni úgy, hogy hosszú ideig annak a helynek a környékére se mennek, ahová a permet került.


Viszont tényleg komoly védőfelszerelés szükséges a művelethez, de az eredmény garantált!


A hideg zsíroldó erősen lúgos szer. A tárgyakban nem tesz kárt, de fokozott elővigyázatosság szükséges az alkalmazásakor, amennyiben más élőlény (gyerek, kutya, macska stb.) is tartózkodik a lakásban.

2019. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Tegnap este azt vettem észre, hogy az ablak belső oldalán mászik egy poloska. Fogtam egy befőttes üveget és finoman rátettem az üvegre, ráhúztam a poloskára és amikor belepottyant gyorsan bezártam. Elengedni, szétnyomni nem akartam, ezért üveggel együtt betettem a fagyasztóba -21 C fokra és amikor már nem tudott kapaszkodni és jó kopogósra fagyott, bevágtam a wc-be, elvitte az ár.

Én más lehetőséget nem látok, hogy aránylag finoman elintézzem.

2019. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Protect rovarirtó peremet nekem nagyon bevált, amit le fujsz vele számukra halálos ha át mennek rajta 5perc es vége
2019. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!