Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan jönnek a molylepkék?

Honnan jönnek a molylepkék?

Figyelt kérdés
Vagyis igazából nem is a molylepkékkel van a baj, mert azokkal szinte nem is találkozok, de a lárvái itt másznak fel a falamon folyamatosan. De olyanok, mintha nem is jönnének sehonnan, hanem egyszercsak megjelennének a falon. Előbb is leszedtem egyet a falról, alatta megnéztem a padlót, nem volt semmi, utána 2 perc múlva már megint ott volt egy a falon másfél méter magasan... Van egy papagájom, aminek a ketrece tele van magokkal, homokkal és ilyen dolgokkal. Lehetséges, hogy onnan jönnek? Mert leginkább a papagájom felöli részen kezdenek el felmászni a falon. Hogyan kéne kiírtani őket?

2019. okt. 17. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező nekem adott igazat, szóval pontozhattok le akármennyi százalékra engem az nem érdekel! A kérdező véleménye számít!!
2019. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen, pont erről az önzőségről beszéltem. Ha leírod a fajt, és úgy gondolod, tudnék még segíteni a tartással kapcsolatban. Attól, hogy szerinted "teljesen jól van", még boldogtalan. Egyedül tartás esetén, a gazdáját tekinti párjának. Ha nem vagy vele 0-24-ben (mert pár nélkül kötelező ennyit vele lenni!), akkor szenved szerencsétlen. Jöhetsz a közhelyes válaszokkal, de attól még így van. Sajnos a mai napig vannak tudatlan papagáj tartók, akik szerint abszolút nem viseli meg az egyedül tartás. Mentettem már ilyen papagájt és itt is minden papagájos kérdésnél jelen vagyok, hogy segítsek felnyitni az emberek szemét és az állat jólléte és boldogsága legyen a legfontosabb. Azon sem csodálkoznék, ha kézzel nevelt, vagy kereskedésből való lenne. Azért remélem minden nap kiengeded repkedni, hogy ennyi boldogsága legyen...
2019. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
79 százalékos, Te is találhatnál valami boldogságot magadnak ahelyett hogy állandóan belém kötsz!
2019. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én is tisztában vagyok ezekkel, mivel már több mint 10 éve tartom, és nagyon sokat utánaolvastam, meg ilyenek. De arról nem én tehetek, hogy nem akart maga mellé másik papagájt.
2019. okt. 18. 10:07
 15/18 anonim ***** válasza:
Kézzel nevelt? Mert akkor azért.
2019. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13 Nem te vagy a középpontban. Csak egy választ írtam neked és egy privátot, mert inkább ott vitatkozz, ne más kérdése alatt igazold a tudatlanságod.
2019. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, fióka kora óta nálam van
2019. okt. 18. 10:27
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor azért nem fogad el párt. Több éves rehabilitációra lenne szükség, hogy elfogadjon egy fajtársat és teljes életet éljen. Foglalkozz vele nagyon sokat.

Visszatérve a kérdésedre, nézd át a magkeveréket, sokszor a bontatlan csomagolásban is vannak már kukacok. Fagyaszd le a magokat és megszűnik a probléma.

2019. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!